dřevěné fasády

dřevěné fasády - vše pro dřevěné fasády

ADLER Česko s.r.o.

 
Jihlavská 770/27, Troubsko, 664 41
 
+420 731 725 957
 
IČ: 28301935
DIČ: CZ 28301935
Průmyslové obory

dřevěné fasády

ADLER Česko s.r.o.

 
dřevěné fasády - vše pro dřevěné fasády
 
Dřevěné fasády jsou stále častěji upřednostňovanou volbou při stavbě nebo rekonstrukci domů. Přinášejí nejen přírodní a estetický vzhled, ale také vynikající tepelné a akustické vlastnosti. Při použití dřeva na fasádě je však důležitá správná a pravidelná povrchová úprava. Ta hraje klíčovou roli v ochraně dřeva a dřevěné fasády před negativními vlivy prostředí, jako jsou UV záření, déšť, hmyz nebo hniloba. K povrchové úpravě dřevěných fasád se často používají lazury či barvy. Tyto produkty pronikají hluboko do pórů dřeva, zajišťují jeho dlouhodobou ochranu a zachovávají přirozený vzhled. Při výběru konkrétní povrchové úpravy je důležité zohlednit typ dřeva, klimatické podmínky a individuální požadavky na vzhled fasády.
 
Lazury na povrchovou úpravu dřevěných fasád jsou ideální volbou z mnoha důvodů. Především poskytují vynikající ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je déšť, sníh, slunce či větrné eroze. Díky svému složení pronikají hluboko do dřevěné struktury a zajišťují tak jeho dlouhodobou odolnost. Lazury také zvyšují estetickou hodnotu fasády tím, že zvýrazňují přirozenou texturu a kresbu dřeva, aniž by bylo nutné obětovat jeho přirozený vzhled. Navíc, lazury jsou k dispozici v široké škále barev, což umožňuje snadno dosáhnout požadovaného vzhledu dřevěné fasády. Z hlediska udržitelnosti je výhodou také to, že lazury jsou často ekologicky šetrné, jejich aplikace je snadná a nevyžadují žádné speciální nástroje.
 
Při výběru povrchové úpravy pro dřevěné fasády je důležité zvolit kvalitní a odolný produkt. Lazury na dřevěné fasády od ADLER jsou v tomto ohledu skvělou volbou. Tyto produkty jsou vyrobeny tak, aby odolaly nejen povětrnostním vlivům, ale také UV záření, což je nezbytné pro zachování původního vzhledu a kvality dřeva. ADLER nabízí jak polotransparentní, tak krycí povrchové úpravy, takže si můžete zvolit ten pravý vzhled dřevěné fasády podle svých preferencí.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Barvy a Laky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky