dřevěné interiéry

dřevěné interiéry - ochrana pro dřevěné interiéry

ADLER Česko s.r.o.

 
Jihlavská 770/27, Troubsko, 664 41
 
+420 731 725 957
 
IČ: 28301935
DIČ: CZ 28301935
Průmyslové obory

dřevěné interiéry

ADLER Česko s.r.o.

 
dřevěné interiéry - ochrana pro dřevěné interiéry
 
Dřevěné obložení interiérů, pohledové dřevěné vnitřní trámy nebo dřevěné stropy představují stále velmi oblíbený designový prvek, který dokáže v interiéru vytvořit příjemnou a teplou atmosféru. Jejich estetický význam je nesporný, ale je důležité brát v úvahu i praktickou stránku, konkrétně povrchovou úpravu.
 
Zvlášť v moderní architektuře jsou dřevěné interiéry, zvláště žádané velkorysé okenní prvky a otevřené prostory, které naplňují obytný prostor příjemným denním světlem. Je však důležité věnovat pozornost i kvalitní ochraně dřevěných prvků v interiéru před UV zářením, aby dřevo vlivem UV záření časem neztmavlo a nezežloutlo. Správná povrchová úprava dřeva má zásadní vliv na jeho vzhled i odolnost.
 
Výběr vhodného nátěrového systému pro dřevěné interiéry by měl být založen na typu dřeva, jeho umístění a očekávaném zatížení. Pro pohledové dřevěné prvky v interiéru, jako je dřevěné obložení stěn, pohledové vnitřní rámy, krovy a stropy je vhodné zvolit lazuru s UV ochranou proti žloutnutí dřeva.
 
Interiérová lazura na dřevěné interiéry Lignovit Interior UV 100 od rakouského výrobce prémiových povrchových úprav ADLER absorbuje UV záření a stabilizuje dřevní složku lignin ve dřevě. Tím dochází k omezení žloutnutí dřeva.
 
Tato lazura pro dřevěné interiéry dlouhodobě chrání dřevo před UV zářením, aniž by narušovala jeho přirozenou strukturu a vzhled. Při správné aplikaci tak povrchová úprava prodlouží životnost dřevěných prvků a dlouhodobě zvýší i zachová jejich estetickou hodnotu.
 
Lignovit Interior UV 100 od ADLER je prémiová vodou ředitelná lazura, speciálně určená pro dřevěné obložení interiéru z jehličnatého dřeva. Tento produkt nabízí vynikající ochranu proti UV záření, díky čemuž skvěle chrání dřevo a zachovává jeho světlou barvu.
 
S Lignovit Interior UV 100 pro dřevěné interiéry se nemusíte obávat žloutnutí dřeva, což je častý problém u jiných lazur. Lazura navíc vytváří přirozený povrch, který podtrhne krásu vašeho dřeva. S touto prémiovou lazurou budete mít jistotu, že vaše dřevěné prvky zůstanou dlouho jak nové.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Barvy a Laky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky