oleje na nábytek

oleje na nábytek - ochranné oleje na nábytek

ADLER Česko s.r.o.

 
Jihlavská 770/27, Troubsko, 664 41
 
+420 731 725 957
 
IČ: 28301935
DIČ: CZ 28301935
Průmyslové obory

oleje na nábytek

ADLER Česko s.r.o.

 
oleje na nábytek - ochranné oleje na nábytek
 
Hledáte dokonalý olej pro vaše dřevěný nábytek? ADLER vám nabízí řešení, které překonává očekávání!
 
ADLER oleje na nábytek je přední značkou v oblasti výroby olejů na nábytek. Díky své dlouholeté tradici a nekompromisnímu důrazu na kvalitu se oleje na dřevo od ADLER těší vysoké oblibě jak mezi profesionálními řemeslníky, tak mezi domácími kutily.
 
Oleje na nábytek od ADLER jsou unikátní svou schopností pronikat hluboko do struktury dřeva a chránit ho tak před vnějšími vlivy. Dřevo ošetřené oleji na nábytek od ADLER si zachová svůj přirozený vzhled, zároveň je ale maximálně chráněno a jeho životnost je prodloužena.
 
Vyberte si z nabídky olejů na dřevo od ADLER, která zahrnuje různé druhy olejů určených pro různé typy dřeva a různá použití. S oleji na nábytek od ADLER dosáhnete vždy perfektního výsledku.
 
Oleje na nábytek od ADLER totiž zlepšují vzhled dřeva a prodlužují jeho životnost. Dokáží totiž proniknout do hloubky dřeva a poskytnout mu potřebnou ochranu před vlhkostí, škrábanci a dalšími nežádoucími vlivy. Ať už jde o nový nábytek, který chcete chránit, nebo starší kusy, které potřebují oživit, olej na dřevěný nábytek od ADLER oleje na nábytek je tím nejlepším řešením.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Barvy a Laky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky