povrchová úprava dřeva

povrchová úprava dřeva - ochranná povrchová úprava dřeva

ADLER Česko s.r.o.

 
Jihlavská 770/27, Troubsko, 664 41
 
+420 731 725 957
 
IČ: 28301935
DIČ: CZ 28301935
Průmyslové obory

povrchová úprava dřeva

ADLER Česko s.r.o.

 
povrchová úprava dřeva - ochranná povrchová úprava dřeva
 
Hledáte nejlepší řešení pro povrchovou úpravu dřeva? Odpověď je jednoduchá – zvolte ADLER. Tato značka je ve světě dřevěných povrchů  a dřevovýroby již léta synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovativní přístup. Produkty ADLER jsou navrženy tak, aby povrchová úprava dřeva dřevo chránila před vnějšími vlivy, zvyšovala jeho životnost a zároveň podtrhovaly jeho přirozenou krásu.
 
Povrchové úpravy dřeva od ADLER jsou vyvinuty tak, aby vydržely déle než jakékoli jiné na trhu. ADLER používá výhradně kvalitní suroviny a nejmodernější technologie, a jejich produkty jsou nejen kvalitní, ale také udržitelné. Povrchové úpravy dřeva od ADLER jsou zkrátka investicí, která se vyplatí. Dřevo bude vypadat lépe, vydrží déle a budete moci ušetřit na nákladech spojených s údržbou a opravami.
 
Ať už potřebujete ošetřit nábytek, podlahu, terasu nebo cokoliv jiného ze dřeva, s povrchovými úpravami dřeva od ADLER získáte vždy ten nejlepší výsledek. Zvolte kvalitní povrchovou úpravu dřeva, kterou nabízí ADLER. Věřte odborníkům, věřte ADLER.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Barvy a Laky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky