montované stavby

montované stavby - vyrábíme montované nástavby a stavby, zakázkové montované stavby

Lindab Sales CZ s.r.o.

 
Logistická 102, Pavlov u Unhoště, 273 51
 
+420 724 862 814
 
IČ: 09674063
DIČ: CZ 09674063
Průmyslové obory

montované stavby

Lindab Sales CZ s.r.o.

 
MONTOVANÉ STAVBY - VYRÁBÍME MONTOVANÉ NÁSTAVBY A MONTOVANÉ STAVBY
 
Když už není místo pro stavbu na zemi
 
Lehká ocelová skeletová konstrukce pro nové montované stavby stávajících budov. Zejména díky malé hmotnosti montovaných staveb a nehořlavosti lze provádět rekonstrukce starých stropů, budovat nové samonosné podlahy v půdních prostorech a realizovat kompletní jedno i vícepodlažní nástavby na místech původních plochých střech nebo nevyhovujících krovů.
 
Střešní montované stavby
 
Montované stavby a nástavby jsou výhodné zejména v centrech měst, kde neexistují nové stavební pozemky. Nástavba tak dovolí v těchto místech vytvořit atraktivní prostory pro bydlení nebo administrativu. Stavební systém, sestavený z malých a lehkých prvků dovoluje realizovat nástavby i v místech, která jsou obtížně přístupná pro těžkou techniku a která jsou tak klasickým technologiím zapovězena – např. historická centra měst nebo prostory dvorů a úzkých ulic.
 
Samonosná montovaná vestavba
 
Speciální skupinou jsou samonosné montované stavby a  vestavby, nijak nenarušující historické krovy. Velká variabilita použití fasád neklade architektům žádná omezení a dovoluje se vejít do mnohdy velmi náročných požadavků památkářů a stavebního úřadu.
 
Montované stavby a nástavby pro rodinné a bytové domy
 
Lehká ocelová skeletová konstrukce montované stavby a nástavby je ideální pro výstavbu rodinných i bytových domů: od přízemních, dvou až třípodlažních a podkrovních rodinných domů přes dvojdomky až po řadové domy. Montované stavby jsou jako alternativa k dřevostavbám, ale se zajištěním trvanlivějšího a odolnějšího nosného skeletu, zachovává všechny výhody montovaných staveb a nástaveb.
 
Veškeré informace na montované stavby a nástavby naleznete ZDE.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Montované haly

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky