ocelové paždíky

ocelové paždíky - dodáváme ocelové paždíky

Lindab Sales CZ s.r.o.

 
Logistická 102, Pavlov u Unhoště, 273 51
 
+420 724 862 814
 
IČ: 09674063
DIČ: CZ 09674063
Průmyslové obory

ocelové paždíky

Lindab Sales CZ s.r.o.

 
ocelové paždíky - technologie lehkých staveb
 
Lindab Vám nabízí široký výběr tenkostěnných profilů neboli vaznic a paždíků, které jsou vhodné pro výstavbu různých typů nosných nebo sekundárních konstrukcí pro průmyslové a rezidenční využití. V rámci nabídky paždíků - tenkostěnných ocelových profilů si můžete vybrat alternativu nejvhodnější pro vaše potřeby, a to v závislosti na požadované délky rozpětí a zatížení.
 
Tenkostěnné ocelové profily Lindab se využívají zejména při realizaci sekundárních konstrukcí, montovaných konstrukcí budov a hal, při výrobě výměny pro světlíky, okna, brány nebo při výrobě paždíků.
 
Základním prvkem tenkostěnných profilů je kvalitní švédská ocel, která je spolehlivá ve všech směrech.
 
Ocelové paždíky - tenkostěnné ocelové profily Z / C / U jsou konstrukčními prvky a proto jednou z jejich nejdůležitějších materiálových vlastností je mez kluzu oceli. Profily Z / C / U jsou válcované za studena a vyráběné výhradně z konstrukční oceli jakosti S350GD.
 
Bez jakýchkoli změn odolávají náročným klimatickým a povětrnostním vlivům, nakolik je finální produkt chráněn vrstvou zinku minimálně 275 g / m2 po obou stranách, což výslednému produktu poskytuje vynikající antikorozní ochranu. Tenkostěnné profily není nutné ošetřovat ani natírat a přesto si zachovávají všechny své původní materiálové vlastnosti. 
Více informací na ocelové paždíky zde.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Montované haly

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky