bazény do země

bazény do země - dodáváme bazény do země včetně instalace, zakázkové bazény do země

 
Hornoměcholupská 1480/53, Praha 10 -Hostivař, 102 00
 
+ 420 224 915 904
 
 
IČ: 26448769
DIČ: CZ26448769
Průmyslové obory

bazény do země

 
bazény do země - dodáváme zakázkové bazény do země včetně instalace
 
Společnost Desjoyaux nabízí svým zákazníkům bazény do země vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu pro váš bazén do země. Těleso bazénu do země tvoří železobetonový monolitický skelet s životností srovnatelnou se základy domu. Díky unikátnímu způsobu výstavby je možno rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům našich klientů.
Stavbu bazénu do země neodkládejte, koupejte se ještě letos.
Pokud  v letošním roce uvažujete o stavbě bazénu do země, začněte s tím již nyní, na počátku jara. Kromě stavebních prací kolem bazénu je totiž důležitá i úprava okolí, řešení terasy. Zde totiž trávíme nejvíce času. Výběr pro bazény do země je hodně individuální záležitost: materiál, tvar, velikost a hloubka bazénu závisí na tom, kdo, jak často a k jakému účelu bude bazén primárně používat.
Stavby realizujeme dle přání zákazníka i na klíč a samozřejmostí je i návštěva našeho technika na místě realizace bazénu.
Umístění bazénu do země je totiž velmi důležité.  Ideální je  osluněné místo,  nejlépe jižně orientované. Důležitou roli hrají stromy, vyšší dřeviny, stavby ze sousedství, členitost pozemku a návaznost   na jiné objekty.
Bazény do země lze umístit volně do zahrady, ale může být i součástí terasy přiléhající přímo k domu. Obecně platí, že v těsné blízkosti nemají být opadavé stromy nebo vegetace se zvýšenou produkcí pylu. Preferujte soukromí a dostatečný prostor kolem bazénu a počítejte předem i s odsunem zastřešení mimo bazén.
Společnost Desjoyaux nabízí svým zákazníkům bazény do země vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu. Těleso bazénu do země tvoří železobetonový monolitický skelet s životností srovnatelnou se základy domu. Vstupy do bazénu jsou řešeny velkým výběrem schodišť v protiskluzovém provedení.
Vnitřní výstelka bazénu – liner, se vyrábí v široké škále barevných design a zaručuje originalitu pro váš bazén.
Díky unikátnímu způsobu výstavby bazénů Desjoyaux  je možno rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům našich klientů. Bazény do země je možno instalovat i do míst se stíženým přístupem, jako jsou např. řadové rodinné domky apod - www.desjoyaux.cz
V našich klimatických podmínkách nezapomínejte ani na bazénové zastřešení , které prodlužuje koupací sezonu až na 7 měsíců v roce. Díky solárnímu efektu dochází k ohřevu vody během dne, naopak v noci si voda pod ním udrží mnohem déle vyšší teplotu. Lze si ho na bazény do země instalovat kdykoliv.
Zastřešení snižuje znečištění vody, péče o vodu je snazší. Klíčová je i bezpečnost dětí, protože krytý bazén do země lze uzamknout
Bazény do země Desjoyaux jsou jedinečné právě  i v oblasti zastřešení, kde  nabízejí klientům bezkolejnicové zastřešení v různém barevném provedení. Po odsunutí tohoto zastřešení nezůstávají podél bazénu žádné kolejničky, ve kterých se jinak drží nečistoty a omezují volný, bezbariérový pohyb v okolí bazénu. Zastřešení pro bazény do země je možno kdykoliv doplnit i elektrickým posunem.
Zajímavou alternativou k posuvnému zastřešení jsou pro majitele bazénů do země i bezpečnostní  plovoucí lamelová zakrytí s elektrickým pohonem na dálkové ovládání v mnoha provedení. Možné je i finančně nejdostupnější univerzální zakrytí bazénu do země bezpečnostní plachtou.
Nejčastější chybou při pořizování bazénu do země bývá, že chceme mít vše najednou. Vlastní bazén s filtrací, zastřešení, automatické dávkování nebo alespoň elektrolýzu, tepelné čerpadlo, protiproud, robota na vysávání bazénu apod.  Ve snaze vejít se do rozpočtu se pak šetří na důležitých komponentech, zejména na vlastní konstrukci bazénu  a filtraci by se v žádném případě nemělo nikdy šetřit.  Další bazénové doplňky pro bazény do země a příslušenství  lze dokoupit  a instalovat  i později.
Na českém trhu působíme již 30 let a za tuto dobu jsme  realizovali více než 6 500 bazénů , naši partneři jsou rozmístěni po celé ČR. Při výběru vašeho bazénu do země vám rádi pomůžeme.
Bazény - bazénová chemie bazénová filtrace bazénová folie bazénové příslušenství bazény do země dlažba k bazénu folie do bazénu ohřev bazénu rodinné bazény zahradní bazény zakrytí bazénu zapuštěné bazény zastřešení bazénu zazimování bazénu

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Bazény

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky