kompozitní lávky

kompozitní lávky - odolné kompozitní lávky

MEA Water Management s.r.o.

 
Domažlická 180, Plzeň – Skvrňany, 314 56
 
+420 841 111 128
 
IČ: 27999734
DIČ: CZ27999734
Průmyslové obory

kompozitní lávky

MEA Water Management s.r.o.

 
kompozitní lávky - odolné kompozitní lávky
 
Naše kompozitní lávky MEA se používají na silničních, mostních a železničních stavbách. Často se kompozitní lávky i schodiště umísťují také do chemických, potravinářských provozů nebo do čistíren odpadních vod.
 
Jsou vyrobené z kompozitního materiálu z polyesterové pryskyřice vyztužené skelnými vlákny. Odolávají korozi, chemikáliím a vodě. Díky vysoké pevnosti a nízké hmotnosti jsou kompozitní lávky snadno přepravitelné a instalovatelné.  Pokud je třeba lávku v těžko přístupných oblastech nebo tam, kde je náročná údržba, je kompozitní materiál neoddiskutovatelnou výhodou.
 
Například u čističek odpadních vod je logické využití kompozitních materiálů pro jeho životnost a odolnost v uzavřeném, chemicky i biologicky velice náročném prostředí. Ocelové konstrukce v takovémto prostředí vydrží cca 3 roky, kdežto kompozitní lávky mají životnost plánovanou na celou dobu provozu čističky.
 
U kompozitních lávek umístěných v silničních a dopravních stavbách oceňují investoři zejména nízkou váhu, která snižuje celkové zatížení mostních konstrukcí.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kompozitní konstrukce

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky