bytové měřiče tepla

bytové měřiče tepla - měřiče tepla pro bytové domy, prodáváme bytové měřiče tepla, instalace a montáž bytové měřiče tepla

INMES, spol. s r.o

 
Slezanů 7, Praha 6, 169 00
 
+420 233 326 817, 233 336 833
 
+420 233 326 817 (fax)
 
IČ: 48583391
DIČ: CZ48583391
Průmyslové obory

bytové měřiče tepla

INMES, spol. s r.o

 
bytové měřiče tepla - měřiče tepla pro bytové domy
 
Instalace bytových měřičů tepla pro měření teploty umožňuje rozúčtování i měření tepla v bytech a nákladů na vytápění dle skutečných spotřeb jednotlivých uživatelů. Díky tomuto bytovému měřiči tepla pro “měření tepla“ tak uživatel uhradí pouze jím spotřebovanou energii. Udržuje si tak přehled o nákladech na topení a má navíc možnost využít našich poradenských služeb, díky nimž může své náklady na bytové měřiče tepla ještě více snížit.
 
Přestože bytové měřiče tepla nemohou automaticky ovlivňovat dodávku tepla, přispívají nezanedbatelným  způsobem k úsporám nákladů na https://www.mereni-tepla.cz/topeni. Bytové měřiče tepla slouží totiž jako motivační prostředek pro uživatele. Následné úspory, které bytové měřiče tepla dokáží na spotřebě ušetřit, pak mohou dosáhnout až 35% (v kombinaci s instalací TRV). Při neustále se zvyšující ceně tepla se instalace indikátorů nebo měřičů tepla jeví jako nejekonomičtější investice s návratností cca 1,5 roku a životností přístrojů cca 10 let.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Měřiče tepla

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky