rekuperační jednotky

rekuperační jednotky - centrální rekuperační jednotky

Hoval spol. s r.o.

 
Republikánská 1102/45, Lobzy - Plzeň, 312 00
 
+420 724 318 283
 
IČ: 64834034
DIČ: CZ64834034
Průmyslové obory

rekuperační jednotky

Hoval spol. s r.o.

 
rekuperační jednotky - centrální rekuperační jednotky
 
RoofVent® rekuperační jednotky - Střešní větrací jednotky RoofVent® pro větrání, vytápění a chlazení. | Hoval
 
Rekuperace a rekuperační jednotky jsou pojem, který rezonuje napříč celým stavebním spektrem a stává se tak nedílnou součástí při výstavbě nebo rekonstrukci. Rekuperační jednotky RoofVent® jsou přímo určeny pro použití v halách s velkým vnitřním prostorem. Tyto stavby mají v rámci projektu z pravidla velmi dobře vyřešeny izolace "pláště" budovy a největším únikem energií, zejména tepla, tak zůstává potřeba větrání. Z pohledu hygieny je výměna vzduchu přímo dána počtem osob, které se v čase uvnitř pohybují a vykonávají příslušnou činnost (sport, výroba, manipulace atp..)
 
Odvod znehodnoceného a přísun čistého vzduchu je tak nutnou součástí provozovaného objektu. Při této výměně dochází k obrovským tepelným ztrátám. Rekuperační jednotky RoofVent® dokáží minimalizovat tyto ztráty díky rekuperačnímu výměníku s vysokou účinností zpětného získávání tepla a náklady vynaložené na vytápění se tak významně sníží. Odsávaný znehodnocený vzduch předá uvnitř rekuperační jednotky RoofVent® svou energii (teplo) nově přiváděnému čistému vzduchu a minimalizuje tak potřebu následného ohřevu.
 
Rekuperace je rovněž zpravidla obsažena v požadavcích pro splnění podmínek dotačních titulů a kromě zateplení je tak kladen důraz na právě ekonomický provoz a snížení spotřeby energií. To vše splňují rekuperační jednotky RoofVent®, které zajistí rekuperaci a provoz s potřebou minimálních nákladů, pořízení rekuperační technologie a rekuperační jednotky Hoval RoofVent® je tak výbornou volbou.
 
Sportovní haly, výrobní haly, skladové haly atd. - tam všude jsou rekuperační jednotky RoofVent® doma, což dokládá velké množství tuzemských i zahraničních referencí, ze kterých ty nejstarší jsou v provozu již několik desítek let. Obraťte se na nás, konzultace a nezávazný návrh na rekuperační jednotky je pro nás samozřejmostí.       

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Rekuperace

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky