bezdotykové ventily

bezdotykové ventily - přesné bezdotykové ventily

KONCEPT EKOTECH s.r.o.

 
Letohradská 54, Praha 7, 170 00
 
+420 234 706 311
 
IČ: 26428857
DIČ: CZ26428857
Průmyslové obory

bezdotykové ventily

KONCEPT EKOTECH s.r.o.

 
bezdotykové ventily - bezdotykové ventily pro umyvadla, sprchy, pisoáry a WC
 
Voda a energie do ní vložená je v rámci TZB významnou nákladovou položkou. Je proto důležité zabývat se možnostmi redukce jejich spotřeby.
 
Osvědčeným řešením úspor vody s velmi rychlou návratností vložených investic je omezení spotřeby v odběrných místech přes bezdotykové ventily, t.j. snížení průtočné kapacity u umyvadlových, sprchových, pisoárových či WC armatur společně se zkrácením doby výtoku. Toho můžeme docílit použitím mechanických (tlačných) tvz.bezdotykové ventily, programovatelných piezo senzorů či infrasystémů s krátkým nebo dlouhým dosahem paprsku.
 
Výhodou mechanických armatur je robustnost (vandaluvzdornost), podpořená protiblokovacím systémem, rychlý a jednoduchý servis, odolnost použitých materiálů proti úsadám vodního kamene a hlavně dlohodobá spolehlivost díky samočistícímu mechanismu se syntetickým rubínem.
 
Vhodnou alternativou s vyšší úrovní hygieny jsou programovatelné systémy s piezo nebo infra senzory, s funkcí hygienického výplachu, s blokováním při nadměrné spotřebě vody, s termální desinfekcí umyvadlových nebo sprchových výtoků a možností propojení na MaR případně na řídící TZB systém.
 
Klíčovými dodavateli technologií pro bezdotykové ventily jsou: PRESTO, RADA

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Ventily

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky