zelené fasády

zelené fasády - sítě pro zelené fasády

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
Mikulovická 4, Praha 9, 190 17
 
+420 281 920 100
 
IČ: 62418394
DIČ: CZ62418394
Průmyslové obory

zelené fasády

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
zelené fasády - sítě pro zelené fasády
 
Zelené fasády představují inovativní způsob, jak využít rostlin pro ozdobení a zlepšení funkčnosti budov zejména parkovacích domů, nákupních a logistických center, výrobních hal, kulturních, vzdělávacích a dalších podobných objektů. Carl Stahl nabízí řešení lehkých a únosných konstrukcí z odolné nerezové oceli pro navedení a podporu růstu zeleně. Pomocí těchto systémů lze bezpečně řízeně ozelenit i několikapatrové budovy.
 
Zelené fasády přináší řadu výhod:
 
Ekologické výhody: Zelené fasády přispívají k ochraně životního prostředí tím, že absorbují CO2 a produkují kyslík. Také zachytávají z ovzduší prachové částice a fungují tak jako přírodní filtr. Pomáhají také regulovat teplotu v interiéru budovy, což může snížit energetickou spotřebu. Snižují také odraz tepla do okolí stavby a díky odparu vody zlepšují okolní mikroklima.
 
Estetika a design: Zelené fasády přidávají budovám estetickou hodnotu a mohou zlepšit celkový vzhled městského prostředí. Různé druhy rostlin mohou během roku vytvořit zajímavé vizuální efekty.
 
Kvalita veřejného prostoru: Život a práce v prostředí obklopeném zelení má pozitivní vliv na pohodu mnoha lidí. Veřejný prostor s dostatkem zeleně je více atraktivní a zvyšuje hodnotovou vybavenost a kvalitu života v lokalitě. Zelené fasády pohlcují zvukové vlny a eliminují jejich odrazy, čímž znatelně snižují hlukové znečištění ve městech.
 
Zelené fasády představují zajímavý způsob, jak propojit architekturu s přírodou a vytvořit atraktivní a ekologicky prospěšné prostředí. Jsou to všestranné prvky, které mohou obohatit jak městský, tak venkovský prostor. V Carl Stahl Vám rádi pomůžeme od návrhu po realizaci.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Fasádní systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky