zelené stěny

zelené stěny - fasádní zelené stěny

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
Mikulovická 4, Praha 9, 190 17
 
+420 281 920 100
 
IČ: 62418394
DIČ: CZ62418394
Průmyslové obory

zelené stěny

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
ZELENÉ STĚNY
 
Zelené stěny, známé také jako vertikální zahrady, jsou inovativními designovými prvky architektury, které umožňují pěstování rostlin ve vertikálním směru na stěnách budov. Jsou to výborné prostředky k přidání přírodního prvku do městského prostoru a zlepšení kvality životního prostředí. Zajímavou alternativou bez náročného řešení závlahového systému jsou systémy pro ozelenění z odolné a bezúdržbové nerezové oceli od Carl Stahl jako lehké subtilní konstrukce s vysokou únosností pro navedení a oporu pro růst popínavých rostlin. Pomocí těchto systémů lze ozelenit libovolně velké vertikální i horizontální plochy, určené části staveb nebo vytvářet libovolné tvary porostlé zelení na stěnách budov.
 
Nerezové systémy pro treláže od Carl Stahl snesou i vysoké zatížení popínavými rostlinami, vynikají svou extrémně dlouhou životností a jsou nenáročné na údržbu, současně jsou šetrné k fasádě domu.
 
Zelené stěny mají celou řadu ekologických, ekonomických i designových výhod. Zeleň absorbuje CO2, produkuje kyslík a z okolí zachytává prachové částice a pohlcuje hluk. Rostliny na zelené stěně snižují teplotu pláště budovy, což může vést k úspoře energie.
 
Zelené stěny jsou inovativní prvky, které mohou vylepšit nejen vzhled prostoru, ale také přinést ekologické a zdravotní výhody do městského prostoru i průmyslových zón.
 
Zeptejte se na možnosti řešení ozelenění Vašeho projektu specialistů Carl Stahl. Ochotně Vám pomůžeme od návrhu po realizaci.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Fasádní systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky