odvodnění zpevněných ploch

odvodnění zpevněných ploch - štěrbinové odvodnění zpevněných ploch

MEA Water Management s.r.o.

 
Domažlická 180, Plzeň – Skvrňany, 314 56
 
+420 841 111 128
 
IČ: 27999734
DIČ: CZ27999734
Průmyslové obory

odvodnění zpevněných ploch

MEA Water Management s.r.o.

 
odvodnění zpevněných ploch - štěrbinové odvodnění zpevněných ploch
 
Štěrbinový systém MEA pro odvodnění zpevněných ploch je architektonicky zajímavým způsobem řešení odvodnění ploch u garáží, teras, balkónů, chodníků, u historických objektů, v nákupních zónách, u venkovních i vnitřních bazénů, fontán a kašen, ale také na náměstích, pěších zónách nebo v parcích.
 
Pohledově čisté řešení odvodnění zpevněné plochy je tvořeno úzkou štěrbinou na povrchu a potřebná kapacita odvodňovacího systému je tvořena podpovrchovým žlabem. Štěrbinový systém MEA TSH s lapačem nečistot zvládne i vysoké zátěže, takže pohyb zásobovacích vozidel není žádnou komplikací.
 
Naprosto hladký povrch štěrbinového systému odvodnění zpevněných ploch je bez ostrých hran a koutů. To zabraňuje usazování sedimentů a umožňuje velmi rychlé a efektivní čištění. Nerezový materiál je odolný a trvanlivý.
 
Žlab MEA TSH pro štěrbinové odvodnění zpevněných ploch je se světlostí 100 – 200 mm, ve třídě zatížení A15 – E600. Štěrbinový žlab s krytem z polyetylenu se používá pro odvodnění malých a nezatěžovaných zpevněných ploch, jako jsou například rodinné domy, garáže, terasy.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Odvodňovací systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky