světlovody

světlovody - Solatube světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o.

 
Spojovací 136, Horoměřice, 252 62
 
608 918 484; 774 168 885
 
220 972 146 (fax)
 
IČ: 25019473
DIČ: CZ25019473
Průmyslové obory

světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o.

 
světlovody - Solatube světlovody
 
Domácnost se světlovody poskytuje přirozené světlo po značnou část dne. Světlovody přináší požadované světlo ze střechy domu do tmavých částí interiéru. V případě, že je světlovod osazen také fotovoltaickým panelem s bateriovým úložištěm, dokáže přes den fungovat s přirozeným světlem a v noci jako svítidlo. Světlovody jsou investicí, která se z hlediska světelné pohody více než vyplatí.
 
Světlovody - toto jsme…originál.
 
Koneckonců, historie světlovodů nelže. Jsme vynálezci tubusových denních systémů - světlovodů (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie pro světlovody se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.
 
Jsme inovátoři, ne imitátoři
 
Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich světlovodů, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru světlovodů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše světlovody jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Světlovody

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky