ochrana uhlíkových lamel

ochrana uhlíkových lamel - požární ochrana uhlíkových lamel

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

ochrana uhlíkových lamel

Promat s.r.o.

 
ochrana uhlíkových lamel - požární ochrana uhlíkových lamel
 
Ve stavebnictví se stále častěji setkáváme s metodou dodatečného zesilování železobetonových konstrukcí, nebo ocelových pásů na povrchu konstrukcí, namáhaných tahovými silami, pomocí uhlíkových lamel (CFK lamel). 
 
Tak, jako všechny ostatní stavební konstrukce, tak i uhlíkové lamely musí být zabezpečeny proti účinkům požáru. Pro montáž ochrany uhlíkových lamel není třeba pomocných nosných konstrukcí. 
 
Dimenzování tloušťky obkladu vychází z těchto požadavků: 
 
• požární odolnost 
• kritická teplota lepidla 
 
Kritická teplota lepidla je teplota, při které ztrácí lepidlo přenášecí sílu. Její hodnota se může pohybovat od 50 °C do 120 °C v závislosti na druhu použitého lepidla. Kritickou teplotu musí stanovit výrobce zesilovacího systému. Tmelení spojů při ochraně uhlíkových lamel a řezných hran není z požárního hlediska nutné. 
 
Protipožární ochrana uhlíkových lamel je klíčovým aspektem pro bezpečnost a ochranu průmyslových zařízení a infrastruktury. S ohledem na rostoucí rizika spojená s požáry je důležité mít efektivní protipožární systémy, které minimalizují škody a rizika. Naše specializované služby a technologie v oblasti ochrany uhlíkových lamel a ochrany uhlíkových lamel jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší úroveň ochrany vůči požáru a zajišťovaly kontinuitu provozu vašich zařízení, minimalizovaly šíření ohně a zajistily ochranu uhlíkových lamel před tepelnými šoky a poškozením. Můžete mít klidnou mysl, že vaše zařízení jsou chráněna před rizikem požáru a že vaše investice jsou v bezpečí.
 
Samotná investice do protipožární ochrany uhlíkových lamel přináší nejen ochranu majetku, ale také ochranu životů a životního prostředí. Naše široké portfolio služeb v oblasti protipožární ochrana uhlíkových lamel vám umožňuje vybrat si ta nejvhodnější řešení pro vaše konkrétní potřeby a požadavky. Kontaktujte nás dnes a zajistěte si spolehlivou ochranu vašich uhlíkových lamel před nebezpečím požáru. 

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Požární systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky