protipožární poklopy

protipožární poklopy - lehké ocelové protipožární poklopy, šachtové protipožární poklopy

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

protipožární poklopy

Promat s.r.o.

 
protipožární poklopy - lehké protipožární poklopy
 
Protipožární poklopy představují klíčový prvek v bezpečnostním systému budov a infrastruktury. Tyto speciální poklopy jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinnou ochranu proti šíření ohně a kouře skrz kanalizační nebo ventilátorské otvory v případě požáru. Jejich kvalitní instalace je nezbytná pro zajištění bezpečnosti obyvatelstva a majetku.
 
Moderní protipožární poklopy jsou vyrobeny z odolných materiálů a splňují nejpřísnější požární normy a certifikace. Jsou navrženy tak, aby odolaly extrémním teplotám a tlakům v případě požáru a udržely svou funkci i integritu. Správně zvolené protipožární poklopy jsou klíčové pro minimalizaci škod a rizik spojených s požárem.
 
Investice do protipožárních poklopů je nezbytná pro zvýšení bezpečnosti budov a objektů. Tyto poklopy nejen zabraňují šíření ohně a kouře, ale také umožňují lepší kontrolu prostorů a evakuaci osob v případě nouze. Díky nim mohou být budovy lépe chráněny a minimalizovány rizika spojená s požárem, což je klíčové pro ochranu majetku a životů.
 
Protipožární poklopy a kouřotěsný poklop Promat®,  v masivní stropní konstrukci. Protipožární a kouřotěsný poklop Promat®, typ LBC, je zkoušen dle
 
ČSN EN 1634-3 (kouřotěsnost), resp. ČSN EN 1634-1+A1 (požární odolnost) a klasifikován podle ČSN EN 13501-2. Standardní světlý minimální rozměr protipožárního poklopu Promat®, typ LBC, je 600 x 900 mm (600 mm je na straně závěsů). Standardně byl poklop zkoušen s bodovým zatížením 300 kg/m2, při požadavku na jiné zatížení kontaktujte naše technické oddělení.
 
Standardní povrchová úprava víka protipožárního poklopu Promat®,  je z ocelového plechu, ale lze na vyžádání provést i provedení pod dlažbu nebo s povrchovým nátěrem, jestliže nebude ovlivňovat požární odolnost. Proprotipožární poklopy s požární odolností je dovoleno z konstrukce odstranit zámek, jelikož byl poklop zkoušen s nezajištěným zámkem. Poklop je opatřen zámkem (umístěný ve středu šířky křídla a klikou STUV), 2 kusy závěsů a pneumatickým zavíracím zařízením, které tvoří dvě plynové pružiny.
 
Protipožární poklop Promat® není do podpěrné konstrukce připevněn žádnými kotvami, šrouby ani jinými upevňovacími prostředky. Kouřotěsný protipožární poklop je do podpěrné konstrukce připevněn pomocí ocelových plechů a šroubů 7,5 x 112 mm, umístěných po 2 kusech na každé straně pevného rámu.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Požární systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky