protipožární pásky

protipožární pásky - odolné protipožární pásky

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

protipožární pásky

Promat s.r.o.

 
protipožární pásky - odolné protipožární pásky
 
Protipožární pásky jsou speciální typy těsnících pásek používaných k vytvoření izolační bariéry kolem průchodů a spár v konstrukcích budov. Hlavním účelem protipožární pásky je minimalizovat šíření žáru, kouře a tepla mezi jednotlivými oddíly budovy a zabraňovat průniku požáru přes tyto průchody a spáry.
 
Zde jsou některé klíčové vlastnosti a funkce protipožárních pásek:
 
  • PROMASTOP®-W protipožární pás -  je určen pro požární utěsnění prostupů potrubí v požárně dělicích stěnách a stropech. Tyto protipožární pásky lze použít pro plastová potrubí (PVC, PE, PP, vícevrstvá), izolovaná kompozitní potrubí (plastová s hliníkovým jádrem) a izolovaná měděná a ocelová potrubí
 
  • PROMASEAL®-PL protipožární pás se používá k zamezení šíření ohně mezi požárně odolnými stavebními dílci a speciálními stavebními dílci. Jedná se o protipožární pásky zejména pro požární dveře a vrata, požární klapky a požární uzávěry, požární podhledy a příčky a rovněž prostupy vzduchotechnických potrubí, kabelů a trubek.
 
  • PROMASEAL®-LX SK je protipožární pás na bázi grafitu, které při teplotě od cca 190 °C napěňuje, uzavírá spáry a otvory a zabraňuje tak průchodu ohně, horkých plynů a kouře. Vyznačuje se vysokou flexibilitoupři zpracování.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Požární systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky