větrací mřížky

větrací mřížky - moderní protipožární větrací mřížky, certifikované větrací mřížky, požární větrací mřížky

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

větrací mřížky

Promat s.r.o.

 
větrací mřížky - požární větrací mřížky
 
Naše protipožární větrací mřížky jsou klíčovým prvkem v bezpečnostním systému budov a objektů. Tyto speciální mřížky nejen umožňují proudění vzduchu pro ventilaci, ale také mají schopnost zpomalit šíření ohně a kouře v případě požáru. Jejich instalace je nezbytná pro ochranu životů a majetku.
 
Moderní protipožární větrací mřížky jsou navrženy s důrazem na maximální bezpečnost a účinnost. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a splňují nejpřísnější požární normy a certifikace (Zkušební norma ČSN EN 1364-5:2019 Větrací mřížky). Díky nim mohou být budovy lépe chráněny před nebezpečím požáru a minimalizován dopad škod na majetek a životy.
 
Investice do protipožárních větracích mřížek je důležitým krokem pro zvýšení bezpečnosti budov a objektů. Tyto mřížky nejen umožňují efektivní proudění vzduchu pro udržení příjemného prostředí, ale také zabraňují rychlému šíření ohně a kouře, což umožňuje evakuaci osob a zásah hasičů. Výběr kvalitních protipožárních větracích mřížek je proto klíčovým faktorem pro zajištění bezpečnosti a ochrany objektů před požárem.
 
Sortiment certifikovaných výrobů Promat obsahuje:
 
- Tvarovky PROMASEAL® slouží k odvětrání kabelových kanálů,mezistropních dutin, instalačních šachet apod. Je možné vytvářet i sestavy těsnicích větracích tvarovek PROMASEAL®.
 
- Větrací tvarovka PROMASTOP®-IM Grille slouží k odvětrání kabelových prostor, mezistropních dutin, instalačních nebo výtahových šachet a tak podobně. Jednoduchým spojením větrací mřížky, pomocí připraveného bajonetového zámku, je možné vytvářet i různé sestavy

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Požární systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky