protipožární obklady

protipožární obklady - deskové protipožární obklady

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

protipožární obklady

Promat s.r.o.

 
protipožární obklady - deskové protipožární obklady
 
Protipožární obklady jsou důležitou součástí celkového systému požární ochrany a je důležité zajistit, aby byly správně nainstalovány a účinně udržovány, aby plnily svůj účel při ochraně životů a majetku. Specifické požadavky požární ochrany dřevěných konstrukcí, obzvlášť při rekonstrukcích staré zástavby, se dají řešit jednoduchým protipožárním obkladem z protipožárních obkladů a desek PROMATECT®.
 
1. Výhody protipožárních obkladů pro vaši budovu Investování do protipožárních obkladů může mít mnoho výhod pro vaši budovu a obyvatele. Tyto protipožární obklady mohou snížit riziko šíření požáru a minimalizovat škody způsobené požárem. Navíc mohou snížit náklady na požární pojištění a zvýšit hodnotu nemovitosti. Díky své schopnosti zvýšit bezpečnost a ochranu budovy se protipožární obklady stávají důležitou součástí požárního plánování pro různé typy budov.
 
2. Při výběru protipožárních obkladů je důležité zvážit několik faktorů, včetně typu budovy, požadované úrovně ochrany, požadovaných certifikací a míst, kde budou obklady instalovány. Je také důležité spolupracovat s odborníky na požární ochranu, kteří vám mohou pomoci s výběrem správných produktů a jejich správnou instalací. Investice do kvalitních protipožárních obkladů může přinést dlouhodobé výhody a ochránit vaši budovu před nečekanými hrozbami požáru.
 
3. Dodatečnými protipožárními obklady PROMATECT®- lze dosáhnout klasifikace až REI 240 i u masivních železobetonových konstrukcí, které by jinak nesplňovaly podmínky hodnoty požární odolnosti REI 240. Úředně provedená šetření prokázala, že protipožární obklady a desky PROMATECT®-H mají z hlediska chování při požáru lepší izolační schopnosti než betonová vrstva stejné tloušťky.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Požární systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky